sklep ze sprzętem sportowym caliathletics kalistenika

DARMOWY PROGRAM I E-BOOK

W związku z licznymi zapytaniami o darmową wersję programu do wypróbowania i zapoznania się z platformą online postanowiłem stworzyć darmowy program treningowy z wykorzystaniem paraletek. 

Od teraz dostęp do darmowego programu zostanie przyznany każdej osobie, która zamówi dowolny produkt z naszej strony. Dodatkowo będziesz miał możliwość pobrania darmowego        E-booka dla początkujących.

Ddarmowy program treningowy kalistenika

O PROGRAMIE

Cześć! Z tej strony Darek, założyciel Caliathletics – firmy, która zadebiutowała na rynku zagranicznym tworząc jedną z największych platform treningowych online – obecnie liczącą ok. 20 000 użytkowników płatnych programów. W roku 2020 zadebiutowaliśmy na Polskim rynku tworząc dla Was pierwszą tego typu platformę online poświęconą 100% treningom kalistenicznym.

Nasza platforma zawiera bazę ponad 300 filmów instruktażowych i 20 poziomów trudności (programy podzieliliśmy na początkujący, średniozaawansowany i zaawansowany). W związku z licznymi zapytaniami o darmową wersję programu do wypróbowania i zapoznania się z platformą online postanowiłem stworzyć darmowy program treningowy z wykorzystaniem paraletek. 

Chciałbym jednak podkreślić na wstępie, że jest to program bardzo uproszczony i ma za zadanie zaprezentować Wam jak wygląda nasza platforma treningowa od środka i jakiej jakości filmów możecie się spodziewać. Będąc świadomym tego, że wiele osób nie ma pomysłów na swoje treningi postanowiliśmy wyjść naprzeciw i stworzyć przykładowe programy treningowe dostępne dla Was bez dodatkowych opłat, liczymy, że będą dla Was inspiracją treningową.

Darmowy program treningowy zawiera po 3 rutyny dla każdego poziomu zaawansowania (początkujący, średniozaawansowany oraz zaawansowany). Program w wersji płatnej jest dużo bardziej rozbudowany i zawiera rozbudowany system progresji (ponad 70 rutyn treningowych). Oznacza to, że jeżeli dojdziesz do wniosku, że darmowy program jest zbyt trudny lub zbyt łatwy polecamy zapoznać się z naszym pełnym pakietem Kompletna Transformacja.

GDZIE ZNAJDĘ PROGRAM?

Po zakupie dowolnego produktu na naszej stronie konto z dostępem do programu zostanie utworzone automatycznie. Aby wyświetlić program wystarczy wejść w zakładkę “Kokpit” i z listy programów na stronie odnaleźć “Darmowy program”. Dodatkowo z zakładce  E-booki przygotowaliśmy dla Ciebie darmowy e-book dla osób początkujących i nie tylko!

Twój koszyk