FAQ

Często zadawane pytania.

Kompletna Transformacja to po prostu paczka naszych wszystkich programów kalistenicznych w lepszej cenie 🙂 Kompletna Transformacja zawiera program dla początkujących, średnio-zaawansowanych, zaawansowanych oraz poradnik odżywiania. Jeśli nie lubisz płacić więcej niż trzeba lub nie jesteś pewien od jakiego poziomu powinieneś zacząć – lepszym wyborem będzie zakup programu Kompletna Transformacja.

Każdy program zawiera dedykowaną podstronę, na której znajdziesz wymagania siłowe dla każdego poziomu. Zapoznaj się z zawartością każdego programu i podejmij decyzje lub kup Program Kompletna Transformacja i zaoszczędź 35%. Program Kompletna Transformacja to po prostu paczka wszystkich naszych programów. Zawiera on program dla początkujących, średnio-zaawansowanych, zaawansowanych oraz poradnik odżywiania. Kto nie lubi płacić mniej?

Oczywiście! Tworząc programy treningowe skupiałem się na tym, żeby uwzględnić jak najmniej dodatkowego sprzętu tak aby każdy mógł wykonywać treningi. Oczywiście istnieją minimalne wymagania jeżeli chcemy aby nasz trening miał sens i był efektywny. Będziemy potrzebować jedynie drążek do podciągnięć i poręcze do dipów albo kółka gimnastyczne, które można powiesić na drążku – to pozwoli nam przetrenować każdą grupę mięśniową!

Oczywiście, że tak! Cel sylwetkowy to główne założenie moich programów treningowych. Programy będę efektywne zarówno dla osób chcących zbudować masę mięśniową jak i zredukować tkankę tłuszczową – jedyną różnicą będzie nasza dieta (podaż kaloryczna), dlatego warto zaopatrzeć się w poradnik odżywiania dostępny na naszej stronie.

Zdecydowanie polecałbym również zakupić poradnik odżywiania. Nawet najlepszy program treningowy bez prawidłowego odżywiania może okazać się mało efektywny. Jeżeli nie przybierasz na masie lub nie chudniesz – najprawdopodobniej źle dobrałeś podaż kalorii i makroskładników. Poradnik odżywiania krok po kroku wytłumaczy Ci w jaki sposób zorganizować swoje odżywianie, co więcej otrzymasz przykładowe plany żywienia i przepisy w formie video!

Dokonując zakupu otrzymasz dostęp do nowoczesnej platformy online. To właśnie na niej znajdziesz program wraz z rutynami treningowymi, filmami instruktażowymi i systemem progresji. Platforma jest przyjazna dla użytkownika i działa świetnie zarówno na urządzeniu mobilnym jak i stacjonarnym.

PS Jesteśmy właśnie w trakcie tworzenia aplikacji mobilnej!

Program treningowy zawiera 3-4 treningi w tygodniu. Czyli trenujemy co drugi dzień. Objętość treningowa została dokładnie wyliczona i zapewni optymalny progres. W programie również wytłumaczyłem w jaki sposób możemy modyfikować rutyny w przypadku osób chcących trenować częściej.

Nie masz powodów do obaw, każdy program zawiera kilka poziomów trudności, na pewno znajdziesz treningi dopasowane do Twoich możliwości siłowych.

Zadbałem również o to, żeby każde ćwiczenie zostało dokładnie zaprezentowane w formie video. Profesjonalne animacje pokazują na co należy zwrócić uwagę aby wykonywać dane ćwiczenie poprawnie oraz jakie grupy mięśniowe angażują się w danym ćwiczeniu.

W pierwszej kolejności spróbuj zalogować się w trybie incognito przeglądarki (pamiętaj żeby wpisać www.caliathletics.pl, mamy również platformę www.caliathletics.com z kompletnie inną bazą klientów).

Jeśli uda się zalogować, to winowajcą będą pliki cookies.

Aby uporać się z problemem możesz:

  1. odpiąć router wifi na 30 sekund
  2. Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego – przejdź do przeglądarki i wyczyść historię, a następnie zaloguj się ponownie
  3. Jeśli jesteś na komputerze – przejdź do przeglądarki, naciśnij Ctrl+h, zaznacz naszą witrynę i wyczyść dane przeglądania. Następnie zaloguj się ponownie.

Jeśli nadal masz problem, napisz do nas na czacie lub na adres e-mail: bok@caliathletics.pl

Sprawdź folder spam oraz folder Oferty (na gmailu). Niestety bardzo często nasze maile trafiają właśnie tam 🙁 Jeśli nie będziesz w stanie znaleźć maila, napisz do nas na: bok@caliathletics.pl lub na skontaktuj się z nami na czacie.

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie lub chciałbyś dowiedzieć się więcej, wypełnij poniższy formularz kontaktowy!

    Twój koszyk