FAQ

Często zadawane pytania.
Każdy program zawiera dedykowaną podstronę, na której znajdziesz wymagania siłowe dla każdego poziomu. Zapoznaj się z zawartością każdego programu i podejmij decyzje lub kup taniej Program Kompletna Transformacja i zaoszczędź 35%.
Oczywiście! Tworząc programy treningowe skupiałem się na tym, aby uwzględnić jak najmniej dodatkowego sprzętu tak aby każdy mógł wykonywać treningi. Oczywiście istnieją minimalne wymagania jeżeli chcemy aby nasz trening miał sens i był efektywny. Będziemy potrzebować jedynie drążek do podciągnięć i poręcze do dipów – to pozwoli nam przetrenować każdą grupę mięśniową!
Oczywiście, że tak! Cel sylwetkowy to główne założenie moich programów treningowych. Programy będę efektywne zarówno dla osób chcących zbudować masę mięśniową jak i zredukować tkankę tłuszczową – jedyną różnicą będzie podaż kaloryczna, warto zaopatrzyć się również w poradnik odżywiania dostępny na naszej stronie.
Zdecydowanie polecałbym również zakupić poradnik odżywiania. Nawet najlepszy program treningowy bez prawidłowego odżywiania może okazać się mało efektywny. Jeżeli nie przybierasz na masie lub nie chudniesz – najprawdopodobniej źle dobrałeś podaż kalorii i makroskładników. Poradnik odżywiania krok po kroku wytłumaczy Ci w jaki sposób zorganizować swoje odżywianie, co więcej otrzymasz przykładowe plany żywienia i przepisy w formie video!
Dokonując zakupu otrzymasz dostęp do nowoczesnej platformy z filmami instruktażowymi i wersją mobilną przyjazną dla użytkownika.
Program treningowy zawiera 3 lub 4 treningi w tygodniu w formie bazowej. Objętość treningowa została dokładnie wyliczona i zapewni optymalny progres przy takiej liczbie treningów. W programie również wytłumaczyłem w jaki sposób możemy modyfikować program dla osób chcących trenować częściej.
Nie masz powodów do obaw, każdy program zawiera kilka poziomów trudności, na pewno znajdziesz treningi dopasowane do Twoich możliwości siłowych.
Zadbałem również o to, każde ćwiczenie zostało dokładnie zaprezentowane w formie video. Profesjonalne animacje pokazują również na co należy zwrócić uwagę aby wykonywać dane ćwiczenie poprawnie a także jakie grupy mięśniowe zostaną zaangażowane.
W pierwszej kolejności skorzystaj z możliwości resetu hasła. Upewnij się również, że w celu odzyskania hasła podałeś taki sam e-mail jak podczas rejestracji konta. Jeżeli w dalszym ciągu nie jesteś w stanie zalogować się na swoje konto skorzystaj z formularza poniżej.

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie lub chciałbyś dowiedzieć się więcej, wypełnij poniższy formularz kontaktowy!

    Twój koszyk