Zadaj nam dowolne pytanie

Dotyczące oczywiście zagadnień treningowych i odżywiania. Nasza bezpłatna konsultacja skierowana jest do osób, które zaczynają swoje treningi i chcą dobrać możliwie najlepsze metody. To tutaj nasze doświadczenie może być pomocne.

Bezpłatna konsultacja trwa 15 minut a Ty możesz wykorzystać je na dowolny temat związany z Twoimi celami, treningiem lub wątpliwościami czy kalistenika jest odpowiednim wyborem dla Twoich celów. Możesz liczyć na pełny profesjonalizm i nasze zaangażowanie.

Umów się na bezpłatną konsultację:

O co najlepiej zapytać?

Z kim najczęściej pracujemy?

Specjalizujemy się w treningach z masą własnego ciała, ale mamy również doświadczenie w łączeniu kalisteniki z treningiem na siłowni czy też samym kształtowaniem sylwetki z dodatkowym obciążeniem. Pracujemy z początkującymi i średnio-zaawansowanymi dobierając odpowiedni program treningowy lub współpracując 1 na 1 dla bardziej wymagających. Jeżeli szukasz indywidualnego podejścia możesz skorzystać z wsparcia doświadczonego trenera.

Kto będzie odpowiadać?

Po wysłaniu zgłoszenia nasze biuro obsługi klienta skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia tematu rozmowy i terminu odpowiadającego obu stronom. Porozmawiasz z jednym z naszych wyszkolonych i doświadczonych trenerów. Wspólnie na pewno znajdziemy rozwiązanie a krótka konsultacja może być początkiem czegoś nowego.

Twój koszyk